Vi laver alt

HRH udfører alle typer håndværksopgaver.

Sponsor 

Vi lægger vægt på at støtte gode formål og lokalforeninger.

Kvalitetsbevidst

HRH er en kvalitetsbevidst virksomhed.

Organisation​

Direktion​

Palle Andersen

Direktør

E-mail: palle@hrh.dk 

Regnskabsafdeling, bogholderi & løn

Jan Kiilerich

Kontorchef

E-mail: jan@hrh.dk 

Nina Kofoed

Regnskabsassistent​

E-mail: nina.kofoed@hrh.dk 

Mobil: 3017 2351

Danny Eriksen

Regnskabsassistent

E-mail: danny@hrh.dk 

Mobil: 3017 2353

​​Annika Traneklint

Regnskabsassistent​

E-mail: annika.traneklint@hrh.dk

Mobil: 3017 2354

Winie Westermann
Regnskabsassistent​

E-mail: winie@hrh.dk 

Mobil: 3017 2390

Kontakt HRH med din opgave

HRH er klar til at tage imod din opgave.
​Ring eller send os en mail med en kort beskrivelse af opgaven.

Så tager vi kontakt for en snak om det videre forløb​

 
 
 
 
 
 
Vedhæft evt. billede / dokument
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontakt HRH A/S 

HRH er klar til at tage imod din opgave.
​Ring eller send os en mail med en kort beskrivelse af opgaven.

Så tager vi kontakt for en snak om det videre forløb​.

 
 
 
 
 
 
Vedhæft evt. billede / dokument
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Vi besvarer alle henvendelser hurtigst muligt.

Felter markeret med * skal udfyldes.​